czwartek, 29 grudnia 2016

Nie mogę żyć bez internetu!

Brzmi znajomo, prawda? Właśnie o tym jest dzisiejszy post. Facebook, instagram, snapchat, youtube są ogromną częścią mojego dnia, a w zasadzie życia. Są to ogromne pochłaniacze czasu.
Na youtube jest obecnie mnóstwo twórców, a nowi cały czas się pojawiają. Tworzą oni filmy by ktoś ich oglądał. Sama subskrybuje mnóstwo youtuberów i oglądam każdy dodany przez nich filmik. Na facebooku czytam dokładnie każdy post, oglądam każde zdjęcie, tak samo jak na instagramie. Przyznaję się bez bicia, że nie wyobrażam sobie życia bez internetu. Nie wyobrażam sobie dnia bez internetu! Nawet teraz pisząc dla was nowego posta '' siedzę'' na internecie, a wy czytając go robicie to samo.
Wiem, że nie jest to dobre. Jednak coś w środku przekonuje mnie do tego by kilkanaście razy dziennie wchodzić na te portale społecznościowe. Żyjemy w XXI wieku, w dobie internetu, gdzie rozmowy w kawiarniach zastąpiły nam wiadomości tekstowe na messengerze. Od czasu do czasu chciałabym, choć przez moment zobaczyć jak to wszystko wyglądało 30 lat temu. Za pewne były już komputery, telefony jednak życie było zupełnie inne. Wszystkie te rzeczy nie były tak unowocześnione jak są obecnie. Telefon służył tylko i wyłącznie do rozmów. A wy zastanawialiście się kiedyś co by było gdybyście urodzili się 30 lat temu? Jak wtedy wyglądało by nasze życie? Dajcie znać w komentarzu.
 
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hej! Teraz jest odpowiedni czas aby się z wami przywitać! Jak pewnie widać na blogu zaistniały pewne zmiany. Blog nadal nie wygląda tak jakbym chciała, ale już jest postęp. Nadal będę się dokształcać. Dużo rzeczy jest jeszcze do poprawy, ale myślę, że już jakiś sukces jest.
Jeżeli macie jakieś propozycje co mogłabym jeszcze poprawić w jakiś prosty sposób tak samo napiszcie w komentarzu- będę bardzo wdzięczna

     ❤❤❤

4 komentarze:

 1. Przyznaję, jestem uzależniona od internetu, a dokładniej od telefonu. Nie jestem z tego faktu zadowolona, jednak trudno mi jest to zwalczyć.

  PS. Jak dla mnie, możesz jeszcze usunąć ramkę wokół zdjęć w poście (znajdziesz to w opcjach zaawansowanych>Obrazy).

  blackeley.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za radę :) Przyznam, że chciałam to zrobić, jednak nie mogłam znaleźć tej opcji ;)

   Usuń
 2. Masz rację. Internet to teraz część naszego życia i nawet w różnych firmach jest to bardzo ważnym punktem promowania się właśnie przez social media. Wszystko teraz kręci się wokół internetu...czasem to staję się smutne, bo w niektórych przypadkach zapominamy o drugim człowieku. Życzę Ci kochana wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się w 100% !! Dziękuję :)

   Usuń